Нерегулярні пасажирські перевезення

Послуга нерегулярних пасажирських перевезень у Львові та в Україні – річ популярна. Якщо Вас цікавить замовлення автобусів Львів ціна, то наша компанія з радістю Вам допоможе.

Auto-bus здійснює:

– внутрішні перевезення по Львові;

– внутрішні перевезення по Україні;

– перевезення туристичних груп;

– трансфери по Львові, Україні, Європі;

– багатоденні перевезення;

– оренда автобусів для поїздок з водієм;

– транспортне обслуговування корпоративів, весіль, днів народжень та інших заходів.

Наші послуги будуть актуальні для тих, кому потрібен швидкий, доступний та якісний транспортний сервіс. Наші фахівці допоможуть Вам визначитись із найкращим маршрутом та необхідною кількістю зупинок, враховуючи всі потреби.

Для того щоб надавати нашим пасажирам лише найкраще обслуговування, ми використовуємо комфортабельні автобуси.

Весь транспорт Auto-bus є оригінальним та сертифікованим, тому замовити автобус на весілля Львів, оренда туристичного автобуса у Львові, чи оренда мікроавтобуса Львів завжди буде вчасною та високоякісною.

Нерегулярні пасажирські перевезення – послуга, якою користуються щораз частіше. Це чудова можливість взяти новий доглянутий автобус на замовлення із водієм. Такі перевезення здатні втілити усі Ваші задуми, хоч би це був туристичний тур за продуманим маршрутом, корпоративне перевезення працівників, святкові перевезення, обслуговування делегацій, влаштування конференцій, дитячі свята, екскурсії, нерегулярні спеціальні пасажирські перевезення і т.д.

Ми допоможемо Вам зі швидкою доставкою в необхідне місце та забезпечимо вихованим професійним водієм, що радо Вам допоможе при виникненні такої потреби.

Вартість обслуговування нараховується погодинно при мінімумі 4 години, вартість починається від 4 гривень.Ми раді запропонувати автобуси, місткістю від 8 осіб до 25, що дає можливість розширювати сфери їх застосування.

У власному транспортному парку компанії Auto-bus нараховуються такі моделі:Mercedes 818 TURENGO, Mercedes Temstar, Mercedes Sprinter, Nissan Primastar, Scoda Octavia. Всі вони є адаптованими до тривалих перевезень. Транспорт має усі необхідні дозволи та візи для здійснення перевезення.

Замовлення автобуса чи мікроавтобуса у Львові зможе значно зекономити Ваш час та гроші. Ми цінуємо Ваш час, тому працюємо максимально оперативно, професіонально та надійно, що цінують наші клієнти. Тому якщо раніше поїздки могли перетворитись на справжнісіньке випробування, то сьогодні поїздки можуть бути суцільним задоволенням.

Разом із орендою комфортабельного автобуса Ви отримуєте зручний чистий кондиціонований салон, приємні мякі сидіння, мікрофон, TV та DVD та приємні спогади про подорож.

Наша компанія радо здійснює перевезення в усі куточки України та Європи і, звичайно, орендувати автобус Львів – це завжди актуально!