Пасажирські перевезення по Україні та закордон

Перевезення пасажирів комфортабельними автобусами уже давно не виключення з правил, а приємна закономірність, Львів також багатий на вибір такого транспорту. Якою б не була поїздка: туристичною, екскурсійною, діловою – автобуси були і залишають найбільш приємним способом добирання до місця призначення.

Сучасні автобуси – це не просто транспорт. Перевезення автобусом, мікроавтобусом чи авто допомагає пасажирові розслабитись і відпочити. Транспорт обладнується комфортними кріслами, мікрофонами, TV, DVD, музикою,

Попит на пасажирські перевезення закордон (Львів- Франція, Португалія, Польща, Німеччина) лиш зростає і ми намагаємось відповідати всім вимогам користувачів. Вкрай часто виникають ситуації, коли звичайним рейсовим автобусом пересуватись незручно чи геть складно. Тоді ідеальним рішенням видається лише оренда туристичного автобуса.

Міжнародні перевезення зі Львова відповідають усім міжнародним стандартам та вимогам пасажирів: у них можна розслабитись, відпочити, поснідати і бути на звязку із рідними та друзями за допомогою підключення до інтернету.

Ми володіємо надійним оригінальним транспортом, у нашому розпорядженні авто марок: Mercedes, Nissan, Scoda. Весь транспорт є сертифікованим і має всі дозволи на перевезення пасажирів .

Велику увагу у міжнародних пасажирських перевезеннях ми приділяємо технічному стану транспорту та ретельно стежимо за його збереженістю, тому наші автобуси завжди справні.

Компанія “Auto-bus” давно надає послуги перевезення корпоративним та приватним клієнтам. В залежності від протяжності маршруту, кількості осіб та виду автомобілю, ціни перевезення по Європі можуть варіюватися починаючи від 0.25 євро (0,3; 0,45; 0.6)

Поїздки по Україні є не менш важливими. Особливо зважаючи на нестабільність громадського транспорту та тривалість переїзду залізницею, багато клієнтів користуються послугою оренди автобуса, подорожуючи по Україні.

Пасажирські перевезення з Києва до Львова – особливо популярний маршрут. Досвідчені водії компанії Auto-bus допоможуть Вам в найкращій організації поїздки. Ми зможемо порадити найкращий варіант маршруту, що одночасно допоможе зменшити витрати.

Сучасний ринок пропонує широке різноманіття вибору транспорту та перевізників.. Щоб не стикнутись із неприємностями у вигляді старих переобладнаних автобусів, невихованих водіїв та відсутності елементарного тепла і комфорту під час поїздки, звертайтесь до нас. Auto-bus – це завжди найкращий сервіс та достойне обслуговування!